Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TRANSMETIMI

Finalja e Botërorit, drejtpërdrejtë

Finalja e Botërorit, drejtpërdrejtë


31 January, 2021 @17:33

Në këto momente ka filluar finalja e Kupës së Botës në hendboll ku po ndeshen Danimarka dhe Suedia.

Ndeshjen mund ta shikoni pa pagesë, këtu.


 
Të gjitha lajmet nga FHK Superliga