Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

EHF EURO 2022

Hendbollisti i Besës, shënon golin më të bukur të ditës në evropian

Hendbollisti i Besës, shënon golin më të bukur të ditës në evropian


14 January, 2022 @11:00

Dje ka nisur Evropiani i hendbollit, që po organizohet nga Hungaria e Sllovakia, ndërsa aty po merr pjesë edhe hendbollisti i Besës, Nikola Prce.

Veterani Prce, 41-vjeç, është ftuar nga selektori i kombëtares së Bosnjes, ndërsa dje në ditën e parë ai ka shënuar golin më të bukur të ditës në EURO, në përballjen që Bosnja e humbi nga Suedia.

TOP 5 golat e ditës sipas EHF, mëposhtë:


 
Të gjitha lajmet nga FHK Superliga