Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SKITARI

Kokaj e Kryeziu nisen drejt Bullagrisë

Kokaj e Kryeziu nisen drejt Bullagrisë


5 February, 2021 @19:19

Anëtarët e përfaqësueses së kategorive të reja në skijim, Drin Kokaj dhe Kiana Kryeziu, sot u nisën drejt Banskos së Bullgarisë.

Dyshja do ta përfaqësojnë Kosovën duke marrë pjesë në garat ndërkombëtare të FIS-it që do të mbahen në datat 8-9 shkurt në disiplinën e Sllallomit të madh (GS) në Bansko.


 
Të gjitha lajmet nga FHK Superliga