Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

HENDBOLL

Prishtina prezanton përbërjen e ekipit

Prishtina prezanton përbërjen e ekipit


4 February, 2021 @16:44

Skuadra e Prishtinës në hendboll ka prezentuar përbërjen e saj prej 17 lojtarëve që do të jenë në dispozicion të trajnerit Taib Kabashi për pjesën e dytë të kampionatit.

Në këtë përbërje janë përfshirë edhe përforcimet e reja si Kushtrim Kastrati, Vlerson Zherka dhe Fatlum Batatina.

Prishtina pjesën vjeshtore në Superligë e mbylli në pozitën e dytë me 23 pikë, 5 më pak se liderja, Besa Famgas.


 
Të gjitha lajmet nga FHK Superliga