Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KAMPIONI NË CHAMPIONS

Ylli konfirmohet në Basketball Champions League

FBK Superliga/International/Liga tjera

Ylli konfirmohet në Basketball Champions League

23/06/22 @ 22:20

SUPER-PËRFORCIM PËR TORCIDAT

Trepça merr kampionin - Erjon Kastrati

FBK Superliga/International/Transfere

Trepça merr kampionin - Erjon Kastrati

23/06/22 @ 21:32

VEDAT MURIQI

Afër rikthimit në Turqi

Serie A/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Afër rikthimit në Turqi

23/06/22 @ 15:54

GUNNERS

Saka, në fund të listës së rrogave te Arsenal

Premier League

Saka, në fund të listës së rrogave te Arsenal

23/06/22 @ 14:52

MEDIA TALK

Lukaku ulë rrogën për t’iu bashkuar Interit

Premier League/Serie A/Transfere

Lukaku ulë rrogën për t’iu bashkuar Interit

23/06/22 @ 14:33

LEIPZIG

Chris Nkunku vazhdon kontratën

Bundesliga/Transfere

Chris Nkunku vazhdon kontratën

23/06/22 @ 14:13

FIFA RANKING - QERSHOR 2022

Shqipëria - nuk lëviz nga vendi

Shqipëria

Shqipëria - nuk lëviz nga vendi

23/06/22 @ 11:24

FIFA RANKING - QERSHOR 2022

2 fitore, 2 humbje - ngritje minimale

Kosova

2 fitore, 2 humbje - ngritje minimale

23/06/22 @ 11:15

STAMBOLL

Okan Buruk trajner i ri i Galatasarayit

International/Transfere

Okan Buruk trajner i ri i Galatasarayit

23/06/22 @ 11:10

BANJË

Qëndrim Gashi ndahet nga Phoenixi

FFK Liga e parë/Transfere

Qëndrim Gashi ndahet nga Phoenixi

22/06/22 @ 23:51


 
Të gjitha lajmet nga