Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PËRGATITJET PARA UDHËTIMIT

Stërvitjet e fundit para duelit ndaj Malit të Zi

Stërvitjet e fundit para duelit ndaj Malit të Zi


Tekst: FHK

24 December, 2021 @16:48

Kombëtarja e Kosovës në hendboll po e zhvillon stërvitjen e parë në prag të katër ndeshjeve kualifikuese që i kemi në janar.

Nën urdhërat e përzgjedhësit Bujar Qerimi, stërvitja po zhvillohet në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë.

Nesër Kombëtarja udhëton për në Podgoricë, ku të dielën është miqësorja me Malin e Zi.

Atmosfera në Kombëtare është shumë e mirë, ka bërë të ditur FHK.


 
Të gjitha lajmet nga FHK Superliga