Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

CHAMPIONSHIP

Arijanet Muric i Burnleyt, kontrata dhe shuma

Premier League/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Arijanet Muric i Burnleyt, kontrata dhe shuma

22/07/22 @ 21:02

PIRATI I KARAIBEVE - MURIQI

Vedat Muriqi bëhet i Mallorcës, shuma dhe prezantimi

Serie A/La Liga/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Vedat Muriqi bëhet i Mallorcës, shuma dhe prezantimi

22/07/22 @ 20:34

"RIZA LUSHTA"

Trepça’89 radhit fitoret, para fillimit të vështirë

FFK Superliga

Trepça’89 radhit fitoret, para fillimit të vështirë

22/07/22 @ 11:17

MIQËSORE

Liria barazoi me ekipin e Superligës

FFK Superliga/FFK Liga e parë

Liria barazoi me ekipin e Superligës

22/07/22 @ 11:06

KARAGAÇ

Edhe një sezon, Arian Çallakaj vazhdon me Pejën

Liga Unike/FBK Superliga/Transfere

Edhe një sezon, Arian Çallakaj vazhdon me Pejën

22/07/22 @ 08:34

SEZAI SURROI

Fisnik Rugova konfirmohet te Bashkimi

FBK Superliga/Transfere

Fisnik Rugova konfirmohet te Bashkimi

22/07/22 @ 08:11

ANTWERPEN 0-0 DRITA

Drita përsëri tregohet e madhe! Barazon ndaj Antwerpit

Conference League/FFK Superliga

Drita përsëri tregohet e madhe! Barazon ndaj Antwerpit

21/07/22 @ 23:55

ANTWERP - DRITA

Antwerp - Drita, 11-shet startuese

Conference League/FFK Superliga

Antwerp - Drita, 11-shet startuese

21/07/22 @ 18:35

SHORTI I LIGËS SË PARË - GRUPI B

Vushtrria-Flamurtari dhe derbi prishtinas, hapin Ligën e Parë Grupi B

FFK Liga e parë

Vushtrria-Flamurtari dhe derbi prishtinas, hapin Ligën e Parë Grupi B

21/07/22 @ 15:52

SHORTI I LIGËS SË PARË - GRUPI A

Liria e nis si mysafir, Vëllaznimi si vendas

FFK Liga e parë

Liria e nis si mysafir, Vëllaznimi si vendas

21/07/22 @ 15:30


 
Të gjitha lajmet nga