Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PLAYER RATINGS

Shqipëria - Polonia, notat e lojtarëve

Foto: FSHF

Shqipëria - Polonia, notat e lojtarëve


10 September, 2023 @22:50

Pas fitores madhështore të Shqipërisë ndaj Polonisë sonte, TopSporti.com ka vlerësuar lojtarët e Shqipërisë me nota varësisht prej paraqitjeve të tyre.

GRUPET KUALIFIKUESE DREJT EURO2024

Notat e lojtarëve:

Thomas Strakosha 6.5
-
Mario Mitaj 7.5
Berat Gjimshiti 7
Ardian Ismajli 7
Elseid Hysaj 6.5
-
Ylber Ramadani 7
Kristjan Asllani 7.5
-
Nedim Bajrami 7
Jasir Asani 8
Myrto Uzuni 6
-
Sokol Çikalleshi 6

REZ.:
Mirlind Daku 7.5
Taulant Seferi 6
Keidi Bare 6
Arbnor Muja 6
Klaus Gjasula p/n.


 
Të gjitha lajmet nga Kualifikimet për Evropian