Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VENDIMI I DELEGATIT

Ndeshja do të vazhdojë

Foto: profimedia

Ndeshja do të vazhdojë


12 September, 2023 @21:50

Ndeshja Rumania-Kosova do të vazhdojë. Ky është vendimi i marë nga delegati i UEFA-së në përballje, pas pankartave anti-Kosovë nga tifozët rumunë.
Vendimi vjen, pasi që policia do t’i largojë “ultrasit”.


 
Të gjitha lajmet nga Kualifikimet për Evropian