Tabelat dhe Rezultatet

Stinori 2020-2021


Katari 2022 Play Offs

1/8 e finales

SHBA 1
i
Australia 1
i
Kroacia 1(3)
i
Korea Jugore 1
i
Senegali 0
i
Polonia 1
i
Spanja 0(0)
i
Zvicra 1
i

Çerekfinalet

Argjentina 2(4)
i
Brazili 1(2)
i
Franca 2
i
Portugalia 0
i

Gjysmëfinalet

Kroacia 0
i
Maroku 0
i

Finalja

Argjentina 3(4)
Franca 3(2)
i

Kampioni

Argjentina
i