Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPER ARRITJE

Besa eliminon Boracin

Besa eliminon Boracin


24 October, 2021 @19:31

Fitore e madhe sonte në Karagaç, derisa Besa e Pejës ka mposhtur 29-22 Boracin e Banjallukës dhe kështu ka siguruar kalimin tutje në raundin tjetër të garave evropiane…

Ndeshja e parë kishte përfunduar 28-25 në Banjallukë për Boracin, në kuadër të EHF Cup.

Raporti i plotë pas pak


 
Të gjitha lajmet nga FHK Superliga