Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet
{embed="/menu"}

TIRANA

Endrit Hysenagolli rikthehet në fole

Endrit Hysenagolli rikthehet në fole


13 August, 2021 @15:39

Basketbollisti gjigand, Endrit Hysenagolli, është rikthyer në fole.

Hysenagolli ka nënshkruar marrëveshje me Tiranën, dhe u rikthye te skuadra ku ka filluar karrierën e tij.

Qendra 33 vjeç, së fundi ishte pjesë e Teutës, derisa gjatë karrierës së tij ka luajtur edhe në Superligën e Kosovës, te Peja e Bashkimi.


 
Të gjitha lajmet nga Shqipëria