Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KARAGAÇ

Bileta vjetore e KB Peja, për Superligë, Ligë Unike e BIBL

Foto: KBPeja/fb

Bileta vjetore e KB Peja, për Superligë, Ligë Unike e BIBL


11 August, 2021 @10:42

Peja pret që të bëj rikthim të madh këtë stinor dhe që tash përveç garave vendore ka konfimruar edhe pjesëmarrjen në Ligën Unike dhe Ligën Ballkanike.

E për këtë arsye dhe duke pasur parasysh masat pandemike, sot ka bërë të ditur se do të hedh në shitje 45 bileta vjetore që kanë çmimin 150 euro për copë.

Gjithashtu, ata kanë bërë thirrje të gjithë adhuruesve të klubit që të vaksinohen sa më shpejt ashtu që të mos kenë telashe përgjatë stinorit lidhur me paraqitjen e tyre në Karagaç.

KOMUNIKATA E KB PEJA (pa ndërhyrje):

Biletat vjetore do te jene shume te limituara, vetem 45 sosh do te jene ne shitje per momentin per shkak te masave parandaluese pandemike. Per 5 dite te drejte kan te gjithe ata qe deshirojne te rinovojne kartelat nga hera e fundit, ndersa pas 5 diteve nese ende ka te lira do te hidhen ne shitje. Per shkak te situates dhe numrit te limituar, cmimi eshte 150€. Secili nga ju qe blen bileten eshte edhe kontribues i zhvillimit te Klubit! VIP bileta eshte e vlefeshme per ndeshjen ne Superligen e Kosoves, Ligen Ballkanike si dhe per ndeshjet e Liges Unike.

Per te qene se bashku dhe te sigurt, ne ju bejme thirrje te gjithe tifozeve dhe dashamireve qe te vaksinoheni sa me shpejt.


NEW BASKET

Drini Rexha vazhdon me New Basketin

FBK Liga e Parë

Drini Rexha vazhdon me New Basketin

10/08/21 @ 18:19

BASHKIMI

Bashkimi vazhdon bashkëpunimin me dy basketbollistë

FBK Superliga

Bashkimi vazhdon bashkëpunimin me dy basketbollistë

10/08/21 @ 17:55

PRIZREN

Artin Gashi i kthehet basketbollit - te Bashkimi

FBK Superliga/Transfere

Artin Gashi i kthehet basketbollit - te Bashkimi

10/08/21 @ 17:01

LIGA e PARË

New Basket përforcohet me kapitenin e Yllit

FBK Liga e Parë

New Basket përforcohet me kapitenin e Yllit

10/08/21 @ 16:57

KOMUNIKATA E KLUBIT

Vëllaznimi s’aplikon për WildCard, vazhdon në Ligën e Parë

FBK Superliga/FBK Liga e Parë

Vëllaznimi s’aplikon për WildCard, vazhdon në Ligën e Parë

10/08/21 @ 16:54

RAHOVECI

Rahoveci zyrtarizon lojtarin Eric Davis Jr

FBK Superliga/Transfere

Rahoveci zyrtarizon lojtarin Eric Davis Jr

10/08/21 @ 14:36

NË RAHOVEC

Rahoveci nis shitjen e biletave vjetore

Liga Unike/FBK Superliga

Rahoveci nis shitjen e biletave vjetore

10/08/21 @ 11:20

LIGA UNIKE (F)

3 skuadra nga Kosova në Ligën Unike te femrat

Liga Unike

3 skuadra nga Kosova në Ligën Unike te femrat

06/08/21 @ 11:48

VRESHTARËT

Musab Mala zyrtarisht te Rahoveci

Liga Unike/FBK Superliga/Transfere

Musab Mala zyrtarisht te Rahoveci

31/07/21 @ 14:36

SUHAREKË

Edhe një i huaj te Ylli

Liga Unike/FBK Superliga/International/Transfere

Edhe një i huaj te Ylli

30/07/21 @ 15:53

RAHOVEC

Vreshtarët vazhdojnë me Morinën

Liga Unike/FBK Superliga

Vreshtarët vazhdojnë me Morinën

30/07/21 @ 12:40

E KATËRTA

Edhe një skuadër nga Kosova konfirmohet në Ligën Unike

Liga Unike/FBK Superliga

Edhe një skuadër nga Kosova konfirmohet në Ligën Unike

30/07/21 @ 11:33

LIGA UNIKE

Peja konfirmon pjesëmarrjen në Ligën Unike

Liga Unike

Peja konfirmon pjesëmarrjen në Ligën Unike

29/07/21 @ 17:13

LIGA UNIKE

Edhe një skuadër nga Superliga në Ligën Unike

Liga Unike

Edhe një skuadër nga Superliga në Ligën Unike

22/07/21 @ 11:39

KONFIRMOHET PJESËMARRJA

Kampioni konfirmohet i pari

Liga Unike/FBK Superliga

Kampioni konfirmohet i pari

20/07/21 @ 08:39

TAMAS BRUCE @ GOLDEN EAGLE YLLI

Ish lojtari i Lipjanit, kalon te kampioni

Liga Unike/FBK Superliga/International/Transfere

Ish lojtari i Lipjanit, kalon te kampioni

17/07/21 @ 16:05


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike