Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GATI PËR PJESËN FINALE NË QYTETIN E PAVARËSISË

Final 4 në Vlorë, gati për spektakël

Foto: ligaunike

Final 4 në Vlorë, gati për spektakël


Teksti: ligaunike

13 March, 2023 @14:33

Në qytetin e bukur dhe historik të shqiptarëve, Vlorë, është koha për spektaklin e basketbollit të femrave.

Katër skuadrat më të mira të Shqipërisë dhe Kosovës do të garojnë për trofeun e çmuar më 15 e 16 mars.

Vlora

Final 4 i Ligës Unike të Femrave do të organizohet në qytetin e Vlorës nga Flamurtari.

Nga Shqipëria do të garojë edhe Partizani, kurse nga Kosova janë Bashkimi dhe Prishtina.

Orari

15 Mars 2023

E mërkurë

16:00 Flamurtari - Prishtina
19:00 Bashkimi - Partizani

16 Mars

E enjte

16:00 Ndeshja për vendin e tretë
19:00 Ndeshja Finale.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike