Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO NGA NDESHJA

HIghlights: Peja-Prizreni

Foto: KBPrizreni/fb

HIghlights: Peja-Prizreni


11 November, 2022 @10:37

Në një ndeshje atraktive, Ponte Prizreni ka shënuar fitore të madhe ndaj Pejës, për t’ia shkaktuar humbjen e parë sezonale liderit të Superligës.

Përballja në fjalë, vlen për Superligës por edhe për Ligën Unike, andaj fitorja e “dyfishtë” e Prizrenit për këtë bëhet edhe më e rëndësishme.

Momentet e ndeshjes:


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike