Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

RAHOVECI

Rahoveci zyrtarizon lojtarin Eric Davis Jr

Rahoveci zyrtarizon lojtarin Eric Davis Jr


10 August, 2021 @14:36

Skuadra e Rahovecit, para pak çastesh e zyrtarizoi lojtarin Eric Davis Jr.

Davis do të jetë pjesë e vreshtarëve për stinorin 2021/22.

Amerikani 24 vjeçar, luan në pozitat 1 dhe 2.

Davis Jr, është i huji i dytë i Rahovecit pas Thomas Myles.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga