Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

RAHOVECI

I huaji i parë i Rahovecit, Myles

I huaji i parë i Rahovecit, Myles


8 August, 2021 @20:20

Para pak çastesh, Rahoveci ka zyrtarizuar të huajin e parë për stinorin 2021/22.

Myles Thomas do të jetë pjesë e vreshtarëve për sivjet.

Ai luan në pozitat 3 dhe 4 dhe është i gjatë 201 cm. Myles së fundi luajti te skuadra Charlottes në SHBA.

Së shpejti priten edhe përforcime tjera nga Rahoveci.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga