Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TRANSMETIMI ONLINE

Kosova-Zvicra, transmetimi direkt online

Fotocut: FBK

Kosova-Zvicra, transmetimi direkt online


19 July, 2023 @11:39

Për të gjithë ata që nuk do të jenë prezent në Sezai Surroi sonte për të parë duelin e parë të Dardanëve nën drejtimin e Rami Hadarit, ndeshja mund të shikohet edhe online, përmes kanalit Youtube FIBAs.

Ndeshja i përket rrethit të tretë parakualifikues për Eurobasket 2025, ndërsa Kosova pos Zvicrës në grup ka edhe Danimarkën. Dardanët duhet të dalin të parët në grup për të siguruar kalimin tutje. Vendi i dytë dhe i tretë eliminohen nga gara.

Ndeshja nis në 20:45 dhe shiko këtu:


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga