Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PEJA

Edhe Shoshi mbetet te Peja

Edhe Shoshi mbetet te Peja


9 August, 2021 @19:08

Pas Leonard Mekajt, edhe Lis Shoshi ka vazhduar kontratën me Pejën.

Shoshi në stinorin e kaluar ishte njëri ndër më të mirët te Peja.

Peja deri më tani e riktheu në skuadër trajnerin turk Semsetin Bas, derisa u përforcua me lojtarët si: Arian Qallaku, Sami Hajzeri, Mirlind Zekaj, Daniel Lekndreaj e Erdem Ilter.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga