Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TRANSMETIMI ONLINE DREJTPËRDREJTË

Direkt online: Zvicra-Kosova

Direkt online: Zvicra-Kosova


29 July, 2023 @10:38

Përballja e tretë për Kosovën dhe për Zvicrën në kuadër të parakualifikimeve për Eurobasket 2025 luhet pasditen e sotme, derisa në Fribourg zviceranët presin dardanët.

Dueli nis në ora 17:30 me kohën tonë, ndërsa Kosova duhet të mposhtë patjetër ekipin helvetik në këtë duel, ashtu që më 5 gusht në ndeshjen e fundit të grupit ta mposht edhe Danimarkën për të siguruar kualifikimin tutje.

Për më tepër, ndeshjen direkt shikojeni këtu:

Ndeshjet e mbetura dhe Tabela aktuale◼️


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga