Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PEJA

Leonard Mekaj vazhdon me Pejën

Leonard Mekaj vazhdon me Pejën


9 August, 2021 @11:28

Fundori i përfaqësueses së Kosovës, Leonard Mekaj, ka vazhduar kontratën me Pejën.

Para pak çastesh, Peja e bëri të ditur se Mekaj do të jetë pjesë e Pejës edhe për një stinor.

Peja deri më tani e riktheu në skuadër trajnerin turk Semsetin Bas, derisa u përforcua me lojtarët si: Arian Qallaku, Sami Hajzeri, Mirlind Zekaj, Daniel Lekndreaj e Erdem Ilter.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga