Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRIZRENI

Amerikan nga Mississippi, zbulohet transferi i parë i Prizrenit?

Amerikan nga Mississippi, zbulohet transferi i parë i Prizrenit?


8 August, 2021 @20:11

Duket se skuadra e Prizrenit do të përforcohet me basketbollistin amerikan Nick Weatherspoon.

Ndonëse Prizreni nuk ka publikuar asgjë, nga agjencia e lojtarit, agjencia italiane twopoints.it, duket që fundori Nick Weatherspoon është përforcimi më i ri i Prizrenit.

Nick Weatherspoon luan si në pozitën e fundorit, është i gjatë 188cm dhe gjatë karrierës së tij luajti te Mississippi.

Se a do të zyrtarizohet ky transfer nga klubi prizrenas, mbetet të shihet!


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga