Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

REFEREE

Referi nga Kosova gjykon finalen Ukraina-Hungaria

Referi nga Kosova gjykon finalen Ukraina-Hungaria


8 August, 2021 @12:13

Sonte do të luhet finalja në mes të Ukrainës U18 dhe Hungarisë U18, në kuadër të Kampionatit Evropian të Divizionit B.

Në këtë ndeshje, njëri ndër referët do të jetë edhe Dardan Maxhuni nga Kosova.

Kjo do të jetë ndeshja e 4 që do ta ndanë drejtësinë referi kosovar Maxhuni.


RAHOVECI

Arion Balluku rikthehet te Rahoveci

FBK Superliga/Transfere

Arion Balluku rikthehet te Rahoveci

07/08/21 @ 23:32

KOSOVA

Kosova U18 në finale

Përfaqësueset e tjera

Kosova U18 në finale

07/08/21 @ 18:40

KBF BASHKIMI

KBF Bashkimi godet me 3 përforcime

FBK Liga e Femrave/Transfere

KBF Bashkimi godet me 3 përforcime

07/08/21 @ 17:27

TRANSFER

Edon Maxhuni transferohet në Holandë

International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Edon Maxhuni transferohet në Holandë

07/08/21 @ 14:37

EURO CHALLENGERS

Kosova U18 në kërkim të finales

FBK Superliga/Përfaqësuesja

Kosova U18 në kërkim të finales

07/08/21 @ 11:13

RAHOVECI

Ergin Grosha te Rahoveci

FBK Superliga/Transfere

Ergin Grosha te Rahoveci

07/08/21 @ 09:59

KOSOVA U18

Kosova U18 përballë Andorrës në gjysmëfinale

Përfaqësueset e tjera

Kosova U18 përballë Andorrës në gjysmëfinale

06/08/21 @ 15:36

TRANSFER

Edon Maxhuni transferohet në Holandë

International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Edon Maxhuni transferohet në Holandë

07/08/21 @ 14:37

KOSOVA U18

Selektori Bekim Maxhuni publikon 12-shen përfundimtare

FBK Superliga/Përfaqësuesja/International

Selektori Bekim Maxhuni publikon 12-shen përfundimtare

01/08/21 @ 16:04

NË KRYEQYTET

Jan Palokaj te Prishtina

FBK Superliga/International/Transfere

Jan Palokaj te Prishtina

31/07/21 @ 14:44

SUHAREKË

Edhe një i huaj te Ylli

Liga Unike/FBK Superliga/International/Transfere

Edhe një i huaj te Ylli

30/07/21 @ 15:53

RAHOVEC

Takianos vazhdon me Rahovecin

FBK Superliga/International/Transfere

Takianos vazhdon me Rahovecin

29/07/21 @ 10:05

KOSOVA - MESHKUJT

Më 20 gusht Kosova kupton rivalët

Përfaqësuesja/International

Më 20 gusht Kosova kupton rivalët

29/07/21 @ 09:39

PEJË

Peja zyrtarizon turkun Erdem Ilter

FBK Superliga/International/Transfere

Peja zyrtarizon turkun Erdem Ilter

22/07/21 @ 16:47

PRISHTINË

Prishtina zyrtarizon edhe një të huaj

FBK Superliga/International/Transfere

Prishtina zyrtarizon edhe një të huaj

22/07/21 @ 15:42

KARAGAÇ

Daniel Lekndreaj rikthehet në Superligë

FBK Superliga/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Daniel Lekndreaj rikthehet në Superligë

21/07/21 @ 19:14

PRISHTINË

Alioune Tew përforcim i Prishtinës

FBK Superliga/International/Transfere

Alioune Tew përforcim i Prishtinës

21/07/21 @ 15:18


 
Të gjitha lajmet nga International