Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TRANSMETIMI

Livestream: Kosova U18 - Luksemburgu U18

Livestream: Kosova U18 - Luksemburgu U18


8 August, 2021 @20:54

Kosova U18, do të përballet me Luksemburgun në ndeshjen finale të FIBA European Challenger për U18.

Ndeshjen mund ta ndiqni drejtpërdrejtë më poshtë.


 
Të gjitha lajmet nga Përfaqësueset e tjera