Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

NË KËRKIM TË GJYSMËFINALES

Formacionet e mundshme, para ndeshjeve vendimtare

Champions League/Premier League/Bundesliga/Ligue 1

Formacionet e mundshme, para ndeshjeve vendimtare

13/04/21 @ 15:42

DORTMUND

E gjithë Evropa flet, por ata s’duan ta shesin

Champions League/Bundesliga/Transfere

E gjithë Evropa flet, por ata s’duan ta shesin

13/04/21 @ 13:35

KONTRATË 3-VJEÇARE

Gladbach zyrtarizon trajnerin e ri

Bundesliga/Transfere

Gladbach zyrtarizon trajnerin e ri

13/04/21 @ 11:34

FORBES

Skuadrat më të vlefshme në Botë, një kryesues i ri pas 16 viteve!

Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga/International

Skuadrat më të vlefshme në Botë, një kryesues i ri pas 16 viteve!

13/04/21 @ 07:52

ROBERT LEWANDOWSKI

Nis vrapin

Bundesliga

Nis vrapin

12/04/21 @ 13:16

VIDEO

Gol magjik nga Florent Muslija

Bundesliga/International/Sportistë shqiptarë në botë

Gol magjik nga Florent Muslija

11/04/21 @ 15:02

SHQIP në BOTË

Rashica shënon golin e parë, Werder mposhtet

Bundesliga

Rashica shënon golin e parë, Werder mposhtet

10/04/21 @ 19:14

LA LIGA

Jovic do rikthehet në Madrid

Bundesliga/La Liga

Jovic do rikthehet në Madrid

10/04/21 @ 13:24

KOLUMNE

5 për fundjavë - Fundjava e El Clasicos!

Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga/Analiza

5 për fundjavë - Fundjava e El Clasicos!

09/04/21 @ 19:30

BAYERN - PSG

Pozitiv me COVID-19, mungon në dy ndeshjet ndaj Parisit

Champions League/Bundesliga

Pozitiv me COVID-19, mungon në dy ndeshjet ndaj Parisit

06/04/21 @ 17:55


 
Të gjitha lajmet nga Bundesliga