Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FHK

Afati kalimtar deri më 15 janar në hendboll

Afati kalimtar deri më 15 janar në hendboll


Teksti: FHK

11 January, 2022 @13:27

Më 7 janar është hapur afati kalimtar për hendbollistë dhe hendbolliste.

Afati kalimtar është i hapur deri më 15 janar, ndërsa pritet të ketë lëvizje të lojtarëve.

Janë disa skuadra që kanë paralajmëruar angazhimin e lojtarëve të rinj për pjesën e dytë të kampionatit. Pritet garë e fortë si te hendbollistët ashtu edhe te hendbollistet dhe shumë prej skuadrave pritet ta shfrytëzojnë afatin kalimtar të janarit.


 
Të gjitha lajmet nga FHK Superliga