Të gjitha lajmet

TRANSFERIM I LIRË

Barcelona e dëshiron Agueron në klub

Foto: Getty Images

Barcelona e dëshiron Agueron në klub


13 January, 2021 @10:07

Superylli i Manchester Cityt, Kun Aguero, po kërkohet nga skuadra e Barcelonës.

Argjentinasit 32-vjeçar i skadon kontrata në verë, që do të thotë se ai mund të transferohet falas në cilindo klub.

Kjo gjë e ka alarmuar Barcelonën, pasi që kjo e fundit janë të interesuar për transferimin e argjentinasit, raporton The Sun.

Aguero është ende në pritje të një kontrate të re nga City, pasi në këtë klub ai është që nëntë vite.

Ai do ta humbasë ndeshjen me Brighton sepse është vetë izoluar pasi ka pasur kontakte me persona që kanë qenë të infektuar me COVID-19.

Aguero ka fituar katër tituj të Premier Leagues, pesë Kupa EFL dhe një FA CUP.


FA CUP

Përsëri Bruno, United eliminon Liverpoolin!

Premier League

Përsëri Bruno, United eliminon Liverpoolin!

24/01/21 @ 19:58

LA LIGA

Barcelona sytë katër – Aguero dhe Alaba janë pa kontratë

Premier League/Bundesliga/La Liga/Transfere

Barcelona sytë katër – Aguero dhe Alaba janë pa kontratë

23/01/21 @ 12:22

TRANSFERE

Wolves vjen me përforcim nga La Liga

Premier League/La Liga/Transfere

Wolves vjen me përforcim nga La Liga

23/01/21 @ 11:55

FA CUP

Wolves mezi kalon Chorleyn

Premier League/International

Wolves mezi kalon Chorleyn

22/01/21 @ 23:50

FOXES

Vardy do të mungojë disa javë

Premier League

Vardy do të mungojë disa javë

22/01/21 @ 22:58

TRANSFERE

Ylli i Real Madridit po shkon në Arsenal

Premier League/La Liga/Transfere

Ylli i Real Madridit po shkon në Arsenal

22/01/21 @ 18:00

PREMIER LEAGUE

Klopp, tifozëve: Unë nuk marr vendime për transferime

Premier League/Transfere

Klopp, tifozëve: Unë nuk marr vendime për transferime

22/01/21 @ 17:34

PREMIER LEAGUE

Lëndimi i De Bruyne, 4-6 javë jashtë

Premier League

Lëndimi i De Bruyne, 4-6 javë jashtë

22/01/21 @ 17:05

PREMIER LEAGUE

Arsenali nënshkruan me portierin Mat Ryan

Premier League/Transfere

Arsenali nënshkruan me portierin Mat Ryan

22/01/21 @ 17:02

LIVERPOOL - BURNLEY

Pas 68 ndeshjesh, Liverpool pëson në Anfield

Premier League

Pas 68 ndeshjesh, Liverpool pëson në Anfield

21/01/21 @ 22:56


Të gjitha lajmet nga Premier League