Të gjitha lajmet

TRANSFERE

El Shaarawy gjithnjë e më afër rikthimit te Roma

Foto: A.S. Roma

El Shaarawy gjithnjë e më afër rikthimit te Roma


23 January, 2021 @12:48

Stephan El Shaarawy është shumë afër që të rikthehet te Roma qysh në këtë afat kalimtar të janarit.

Sipas asaj që raporton La Gazzetta dello Sport, Giallorossët thuhet se janë në rrugë të duhur për ta kthyer egjiptiano-italianin në Olimpico. Lojtari kishte kaluar tri vite te Roma, para se të kalonte te Shanghai Shenhua në vitin 2019. Mirëpo, skuadra italiane është e bindur se 28-vjeçari ka ende çfarë të tregojë dhe po tenton që ta rikthejë atë.

Stephan El Shaarawy do t’i kryejë testet mjekësore në ditët e ardhshme, për t’u prezantuar për herë të dytë si lojtar i Romës. Raportohet se ai do të nënshkruaj kontratë deri në fund të këtij sezoni me mundësi vazhdimi edhe për një vit.


NUK REALIZOHET

Dështon shkëmbimi Dzeko-Sanchez

Serie A

Dështon shkëmbimi Dzeko-Sanchez

29/01/21 @ 21:00

MEDIA TALK

Juventusi rinis negociatat me Lyonin për Aouar

Serie A/Ligue 1/Transfere

Juventusi rinis negociatat me Lyonin për Aouar

29/01/21 @ 20:46

ROSSONERI

Hakan Çalhanoglu shërohet, i gatshëm për ekipin

Serie A

Hakan Çalhanoglu shërohet, i gatshëm për ekipin

29/01/21 @ 16:03

SERIA A

Federata e Italisë dënon Ibrahimovicin dhe Lukakun

Serie A

Federata e Italisë dënon Ibrahimovicin dhe Lukakun

29/01/21 @ 14:44

MEDIA TALK

Interi dhe Roma në bisedime për shkëmbimin Sanchez-Dzeko

Serie A

Interi dhe Roma në bisedime për shkëmbimin Sanchez-Dzeko

28/01/21 @ 17:06

COPPA ITALIA: JUVENTUS - SPAL + VIDEO

Etrit Berisha me ekip, eliminohen nga Juventusi

Serie A

Etrit Berisha me ekip, eliminohen nga Juventusi

27/01/21 @ 23:44

COPPA ITALIA: ATALANTA 3-2 LAZIO + VIDEO

Gjimshiti eliminon Muriqin nga Kupa e Italisë, të dy shënojnë

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Gjimshiti eliminon Muriqin nga Kupa e Italisë, të dy shënojnë

27/01/21 @ 21:47

SERIA A

Conte: Eriksen do të qëndrojë te Interi

Serie A

Conte: Eriksen do të qëndrojë te Interi

27/01/21 @ 19:42

COPPA ITALIA

Goli i Vedat Muriqit ndaj Atalantas (VIDEO)

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Goli i Vedat Muriqit ndaj Atalantas (VIDEO)

27/01/21 @ 19:18

COPPA ITALIA

Çerekfinalja e Coppa Italia, Vedat Muriqi startues

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Çerekfinalja e Coppa Italia, Vedat Muriqi startues

27/01/21 @ 17:02


Të gjitha lajmet nga Serie A