Të gjitha lajmet

WOLVES - EVERTON

Everton me fitore të rëndësishme, vazhdon ngritjen

FOTO \ EVERTON

Everton me fitore të rëndësishme, vazhdon ngritjen


12 January, 2021 @23:08

Everton ka fituar ndeshjen e sontme kundër Wolves me rezultat 1-2.

Fillimisht goli i parë erdhi me anë të Alex Iwobi në minutën e 6’.

Ruben Neves barazoi shifrat në minutën e 14’, dhe me këtë rezultat u mbyll edhe pjesa e parë.

Tri pikët e rëndësishme për skuadren e Everton i siguroi mbrojtësi Michael Keane në minutën e 77’.

Me këtë fitore, Everton ngritet në pozitën e katërt në tabelë me 32 pikë, ndërsa Wolves bie në pozitën e 14 me gjithsej 22 pikë.


FA CUP

Përsëri Bruno, United eliminon Liverpoolin!

Premier League

Përsëri Bruno, United eliminon Liverpoolin!

24/01/21 @ 19:58

LA LIGA

Barcelona sytë katër – Aguero dhe Alaba janë pa kontratë

Premier League/Bundesliga/La Liga/Transfere

Barcelona sytë katër – Aguero dhe Alaba janë pa kontratë

23/01/21 @ 12:22

TRANSFERE

Wolves vjen me përforcim nga La Liga

Premier League/La Liga/Transfere

Wolves vjen me përforcim nga La Liga

23/01/21 @ 11:55

FA CUP

Wolves mezi kalon Chorleyn

Premier League/International

Wolves mezi kalon Chorleyn

22/01/21 @ 23:50

FOXES

Vardy do të mungojë disa javë

Premier League

Vardy do të mungojë disa javë

22/01/21 @ 22:58

TRANSFERE

Ylli i Real Madridit po shkon në Arsenal

Premier League/La Liga/Transfere

Ylli i Real Madridit po shkon në Arsenal

22/01/21 @ 18:00

PREMIER LEAGUE

Klopp, tifozëve: Unë nuk marr vendime për transferime

Premier League/Transfere

Klopp, tifozëve: Unë nuk marr vendime për transferime

22/01/21 @ 17:34

PREMIER LEAGUE

Lëndimi i De Bruyne, 4-6 javë jashtë

Premier League

Lëndimi i De Bruyne, 4-6 javë jashtë

22/01/21 @ 17:05

PREMIER LEAGUE

Arsenali nënshkruan me portierin Mat Ryan

Premier League/Transfere

Arsenali nënshkruan me portierin Mat Ryan

22/01/21 @ 17:02

LIVERPOOL - BURNLEY

Pas 68 ndeshjesh, Liverpool pëson në Anfield

Premier League

Pas 68 ndeshjesh, Liverpool pëson në Anfield

21/01/21 @ 22:56


Të gjitha lajmet nga Premier League