Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet
{embed="/menu"}

LAURA FAZLIU

Fazliu mposhtet nga rusja, vazhdon garën për medalje të bronztë

Fazliu mposhtet nga rusja, vazhdon garën për medalje të bronztë


17 April, 2021 @13:42

Laura Fazliu është mposhtur në luftën e saj të tretë në Kampionatin Evropian që po mbahet në Lisbonë të Portugalisë.

Fazliu u mposht nga rusja Daria Davydova duke e humbur mundësinë për të shkuar në gjysmëfinale në kategorinë deri 63 kg.

Xhudistja jonë tani do të vazhdojë garën në repesazh për medalje të bronztë, ku do të takohet me italianen Maria Centracchio.


 
Të gjitha lajmet nga Xhudo