Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERLIGA

Fillon Play Offi në hendboll

Fillon Play Offi në hendboll


23 February, 2021 @15:57

Me ndeshjen në mes të Besa Famgas - Vëllaznimi fillon Play Offi në Superligën A të Kosovës në hendboll.

Gjashtë skuadrat e para në renditjen tabelare do të takohen në Play Off dhe do të luajnë edhe 10 xhiro tjera, për t’u shpallur kampion.

Ndeshja Besa Famgas - Vëllaznimi luhet sot nga ora 17:00, derisa dy ndeshjet tjera Prishtina - Drenica (18:00) e Trepça - Kastrioti (19:30) zhvillohen të mërkurën.

Besa Famgas stinorin e rregullt e kishte përfunduar në pozitën e parë duke mos pësuar asnjë ndeshje (18 fitore, 0 humbje).


 
Të gjitha lajmet nga FHK Superliga