Të gjitha lajmet

BOX

Florian Marku pa humbje, dorëzohet Charlton

Florian Marku pa humbje, dorëzohet Charlton


20 February, 2021 @23:05

Boksieri Florian Marku e mposhti kundërshtarin Rylan Charlton pas 8 raundeve.

Marku në raundin e tetë ishte duke e sulmuar kundërshtarin, por trajneri i Rylan Charltonit e hudhi havlinë e bardhë dhe u dorëzua para nokautit.

Florian Marku është pa humbje, ai i ka 8 fitore në karrierën e tij.


SKITARI

Tahiri kualifikohet në garën kryesore të Kampionatit Botëror

Të tjera

Tahiri kualifikohet në garën kryesore të Kampionatit Botëror

20/02/21 @ 22:15

SKITARI

Tahiri i kënaqur me arritjen në Botëror

Të tjera

Tahiri i kënaqur me arritjen në Botëror

19/02/21 @ 20:22

SKITARI

Rezultat i mirë për Albin Tahirin në Cortina

Të tjera

Rezultat i mirë për Albin Tahirin në Cortina

19/02/21 @ 17:43

XHUDO

Laura Fazliu e përfundon herët Grand Slamin e Tel Avivit

Të tjera/Xhudo

Laura Fazliu e përfundon herët Grand Slamin e Tel Avivit

19/02/21 @ 17:29

XHUDO

Gjakova ndalet në raundin e tretë

Të tjera/Xhudo

Gjakova ndalet në raundin e tretë

19/02/21 @ 17:17

SKITARI

Tahiri kualifikohet në finalen e sllallomit të Kampionatit Botëror

Të tjera

Tahiri kualifikohet në finalen e sllallomit të Kampionatit Botëror

18/02/21 @ 22:27

XHUDO

Majlinda fiton të bronztën në Tel Aviv

Të tjera/Xhudo

Majlinda fiton të bronztën në Tel Aviv

18/02/21 @ 22:09

LICHESS

Shahistët e KSH Prizreni, marrin vendin e dytë në turne ndëkombëtar!

Të tjera

Shahistët e KSH Prizreni, marrin vendin e dytë në turne ndëkombëtar!

14/02/21 @ 16:50

MUNDJE

KOK financon mundësit kosovarë që po përgatiten me Shqipërinë

Të tjera

KOK financon mundësit kosovarë që po përgatiten me Shqipërinë

04/02/21 @ 16:34

PINGPONG

Priping organizon turne të pingpongut me pjesëmarrje të hapur

Të tjera

Priping organizon turne të pingpongut me pjesëmarrje të hapur

04/02/21 @ 14:53


Të gjitha lajmet nga Të tjera