Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PARA NDESHJEVE

Kapiteni Dedaj: Në Kosovë s’i frikësohemi askujt

TOPSPORTI/ D. S./ Arkiv

Kapiteni Dedaj: Në Kosovë s’i frikësohemi askujt


8 March, 2021 @12:59

Kapiteni Valon Dedaj është i motivuar për ta udhëhequr lojën e Kombëtares së Kosovës në ndeshjen e së mërkurës ndaj Rumanisë.

Rumania vlerësohet rival i vështirë por Dedaj thotë se si vendas mund të përballen me të gjithë.

“Stërvitjet po shkojnë mirë. Gjithmonë them se në Kosovë nuk i frikësohemi askujt sepse luajmë hendboll të mirë. Por Rumania është e fuqishme në hendboll. Besoj se të mërkurën do të jetë një ndeshje e mirë dhe e fortë. Gjasat për sukses i kemi”, ka theksuar Dedaj.


 
Të gjitha lajmet nga FHK Superliga