Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MARSI & HENDBOLLI I FEMRAVE

Turne ndërkombëtar i hendbollisteve në Gjakovë

Foto: FHK

Turne ndërkombëtar i hendbollisteve në Gjakovë


Teksti: FHK

8 March, 2021 @12:45

Shqiponja e Gjakovës e organizon edhe këtë vit turneun tradicional për hendbolliste.

Në kuadër të festave të marsit, Shqiponja të hënën e të martën në palestrën në Gjakovë e organizon turneun në të cilin marrin pjesë katër skuadra.

Turneu organizohet pa praninë e shikuesve.

Pos Shqiponjës, në turne marrin pjesë edhe KHF Istogu, KHF Çair nga Shkupi dhe Nikshiqi i Malit të Zi


 
Të gjitha lajmet nga FHK Superliga