Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet
{embed="/menu"}

HENDBOLL

KH Trepça zyrtarizon dy përforcime

Foto: KH Trepça

KH Trepça zyrtarizon dy përforcime


18 January, 2022 @16:33

Gjatë ditës së sotme, klubi i hendbollit Trepça ka sjellur në radhët në saj dy përforcime.

Bëhet fjalë për hendbollistët Behar Terziqi dhe Muhamet Dubovci, të cilët që nga sot janë pjesë e KH Trepçës.

Terziqi luan në rolin e portierit, kurse Dubovci njihet si lojtar qendror në sportin e hendbollit.

Kujtojmë që KH Trepça stinorin vjeshtor e mbylli në vendin e dytë në renditje, pra po kalon një sezon mjaft të mirë.


 
Të gjitha lajmet nga Transfere