Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

OLD TRAFFORD

Man United bën të ditur numrin e Ambrabatit

Man United bën të ditur numrin e Ambrabatit


5 September, 2023 @14:56

Përforcimi i fundit i Manchester Unitedit Sofyan Amrabat do të mbajë numrin 4 te ekipi i tij ka bërë të ditur sot klubi nga Old Trafford. Mesfushori maroken që erdhi prej Fiorentinës iu bashkua ekipit në ditën e fundit të afatit kalimtar veror, pas portierit turk Altay Bayindir dhe mbrojtësit Jonny Evans, doli në pah në Botërorin e fundit, kur Marokoja arriti gjysmëfinalen e Botërorit të Katarit.
Amrabat


 
Të gjitha lajmet nga Premier League