Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BESIKTAS

Eric Bailly bëhet bashkëlojtar i Milot Rashicës

Eric Bailly bëhet bashkëlojtar i Milot Rashicës


5 September, 2023 @14:21

Qendërmbrojtësi 29-vjeçar nga Bregu i Fildishtë, që nuk pati fat te Manchester United për shkak të lëndimeve, Eric Bailly ka kompletuar kalimin e tij te ekipi turk, Besiktas.

Futbollisti që në stinorin e kaluar luajti si huazim në Olympique Marseille, tash e tutje do të bëhet bashkëlojtar i Milot Rashicës te Besiktasi turk, pasi që skudra turke zyrtarizoi afrimin e mbrojtësit në fjalë.


 
Të gjitha lajmet nga Conference League