Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ISLANDEZËT ELIMINOJNË STRUGËN!

Struga s’arrin kualifikimin!

Struga s’arrin kualifikimin!


31 August, 2023 @20:54

Skuadra e Strugës, nuk ka arritur që në debutimin e saj në gara evropiane të sigurojë fazën grupore të Ligës së Konferecës. Ekipi i drejtuar nga Shpëtim Duro, sikurse në ndeshjen e parë është mposhtur edhe në të dytën me rezultat 1-0 dhe kështu islandezët e Breidablik kanë shkuar tutje, derisa kampionët e Maqedonisë Veriore janë eliminuar nga gara me rezultat të përgjithshëm, 2-0!


 
Të gjitha lajmet nga Conference League