Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DOUBLE JOAO

Barcelona siguron Joao Felixin dhe Joao Cancelon

Barcelona siguron Joao Felixin dhe Joao Cancelon


1 September, 2023 @22:24

Sipas informatave të fundit që vijnë nga kampi i Barcelonës dhe mediave të afërta me klubin katalonas, Barcelona ka siguruar që në radhët e veta për edicionin 23/24 të ketë dyshen portugeze Joao Felix dhe Joao Cancelo.

Para pak çastesh, Barcelona konfirmoi Felixin, ndërsa në ndërkohë pritet që edhe Cancelo të zyrtarizohet. Sipas Fab Romanos, dyshja është huazuar nga ekipet e tyre Atletico Madrid dhe Manchester City.

I njëjti bën të ditur se Barcelona nuk guxon të blejë lojtarë të rinj për të mos thyer rregullat e fair-playit financiar, ndërsa kjo lejon vetëm huazime pa mundësi blerjeje.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League