Të gjitha lajmet

PREMIER LEAGUE

Klopp, tifozëve: Unë nuk marr vendime për transferime

Foto: Getty Images

Klopp, tifozëve: Unë nuk marr vendime për transferime


22 January, 2021 @17:34

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka thënë se ai është i pafuqishëm për vendimmarrjen e klubit për transferimin e emrave të rinj.

Pas disfatës ndaj Burnley, Klopp la të kuptohet zhgënjimi i tij se ata nuk kanë qenë në gjendje të sjellin përforcime me skuadrën e ndikuar ndjeshëm nga një numër lëndimesh. Klopp këmbënguli që vendimi për të sjellë transferime të reja para fundit të muajit nuk është në duart e tij.

“Këto vendime nuk janë vendimet e mia” - ka thënë fillimisht Klopp për mediat angleze.

“Nëse dikush mendon se duhet të bëjmë diçka, unë nuk mund të vendos nëse bëjmë diçka në tregun e transferimeve apo jo.” - përfundoi trajneri gjerman i The Reds.


PREMIER LEAGUE

Shaqiri refuzon ekipin e Bundesligës, i lumtur te Liverpooli

Premier League/Bundesliga/Transfere

Shaqiri refuzon ekipin e Bundesligës, i lumtur te Liverpooli

26/01/21 @ 18:07

OLD TRAFFORD

Rashford i gatshëm për ndeshjen e ardhshme

Premier League

Rashford i gatshëm për ndeshjen e ardhshme

26/01/21 @ 15:34

ISH-BASHKËLOJTARI

Gerrard i zhgënjyer me shkarkimin e Lampardit

Premier League

Gerrard i zhgënjyer me shkarkimin e Lampardit

26/01/21 @ 14:36

CHELSEA

Zyrtare: Chelsea shkarkon Lampardin

Premier League

Zyrtare: Chelsea shkarkon Lampardin

25/01/21 @ 12:37

CHELSEA

Shkarkimi i Lampard, brenda ditës

Premier League

Shkarkimi i Lampard, brenda ditës

25/01/21 @ 12:20

TRANSFER

Arsenal: €2.8 mln për huazimin e Odegaardit

Premier League/Transfere

Arsenal: €2.8 mln për huazimin e Odegaardit

24/01/21 @ 20:53

FA CUP

Përsëri Bruno, United eliminon Liverpoolin!

Premier League

Përsëri Bruno, United eliminon Liverpoolin!

24/01/21 @ 19:58

LA LIGA

Barcelona sytë katër – Aguero dhe Alaba janë pa kontratë

Premier League/Bundesliga/La Liga/Transfere

Barcelona sytë katër – Aguero dhe Alaba janë pa kontratë

23/01/21 @ 12:22

TRANSFERE

Wolves vjen me përforcim nga La Liga

Premier League/La Liga/Transfere

Wolves vjen me përforcim nga La Liga

23/01/21 @ 11:55

FA CUP

Wolves mezi kalon Chorleyn

Premier League/International

Wolves mezi kalon Chorleyn

22/01/21 @ 23:50


Të gjitha lajmet nga Premier League