Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PP: KOSOVA-BELGJIKA

Kosova në epërsi pas pjesës së parë ndaj belgëve

Kosova në epërsi pas pjesës së parë ndaj belgëve


7 November, 2021 @18:00

Përfaqësuesja e Kosovës në hendboll ka mbyllur në epërsi pjesën e parë të ndeshjes ndaj Belgjikës që po zhvillohet në Prishtinë.

Hendbollistët tanë kanë mbyllur 30-minutëshin e parë të ndeshjes në epërsi dygolëshe, 14-12.

Kosova është në kërkim të fitores së parë në grup, pas humbjes ndaj Turqisë në përballjen e parë të grupit.

Raporti i plotë, pas përfundimit të ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FHK Superliga