Të gjitha lajmet

CHELSEA

Humbja e shkarkon!

Foto: Getty Images

Humbja e shkarkon!


19 January, 2021 @13:37

Frank Lampard do të shkarkohet nga posti i trajnerit të Chelseat, nëse ai e humb ndeshjen kundër Leicester City, raportojnë mediat britanike.

Skuadra e Lampardit i ka vetëm dy fitore në shtatë ndeshjet e fundit dhe Leicester mund ta shfrytëzoj formën e dobët të ekipit londinez për të arritur fitore.

Gjatë javëve të fundit është rritur presioni ndaj Lampardit dhe nëse nuk arrinë që të fitojë ndaj Leicesterit atëherë ai mund ta humbasë pozitën e tij si trajner.

Ndeshja mes Leicesterit dhe Chelseat zhvillohet sonte në ora 21:15.

Chelsea gjendet në pozitën e shtatë të tabelës me 29 pikë, kurse Leicester gjendet në pozitën e tretë të tabelës me 35 pikë.

 


THE HAMMERS

West Ham nxjerrë në shitje Yarmolenkon

Premier League

West Ham nxjerrë në shitje Yarmolenkon

12/02/21 @ 23:43

PREMIER LEAGUE

Digne mbetet te Evertoni

Premier League

Digne mbetet te Evertoni

12/02/21 @ 23:22

LEICESTER

Justin dhe Fabinho jashtë për të shtunën, rikthehet Vardy

Premier League

Justin dhe Fabinho jashtë për të shtunën, rikthehet Vardy

12/02/21 @ 19:25

PREMIER LEAGUE

Partey lëndohet, në dyshim për ndeshjet e radhës

Premier League

Partey lëndohet, në dyshim për ndeshjet e radhës

12/02/21 @ 14:53

PREMIER LEAGUE

Gundogan shpallet lojtari i muajit në Premier League

Premier League

Gundogan shpallet lojtari i muajit në Premier League

12/02/21 @ 14:00

PREMIER LEAGUE

Guardiola shpallet trajneri i muajit janar në Premier League

Premier League

Guardiola shpallet trajneri i muajit janar në Premier League

12/02/21 @ 13:30

PREMIER LEAGUE

Austin: Mount duhet të jetë jashtë evropianit

Premier League

Austin: Mount duhet të jetë jashtë evropianit

12/02/21 @ 12:55

PREMIER LEAGUE

“Kokëdhembje” për Southgate, kush do të jetë playmaker i Anglisë?

Premier League

“Kokëdhembje” për Southgate, kush do të jetë playmaker i Anglisë?

12/02/21 @ 12:45

PREMIER LEAGUE

Martinez: Grealish është Messi me këmbë të djathtë

Premier League

Martinez: Grealish është Messi me këmbë të djathtë

12/02/21 @ 11:45

PREMIER LEAGUE

Arteta: Isha viktimë e abuzimeve në rrjete sociale

Premier League

Arteta: Isha viktimë e abuzimeve në rrjete sociale

12/02/21 @ 11:30


Të gjitha lajmet nga Premier League