Të gjitha lajmet

MERKATO

Manchester United kontratë me Sergio Ramos?

Foto: Real Madrid

Manchester United kontratë me Sergio Ramos?


13 January, 2021 @14:39

Sergio Ramos ende nuk ka arritur marrëveshje me Real Madridin për vazhdimin e kontratës. Los Blancos aktualisht po hezitojnë që t’i ofrojnë kapitenit të tyre më shumë se një vit kontratë, mirëpo lojtari kërkon më shumë.

Madje, Ramos ka paralajmëruar pak ditë më parë se Paris Saint-Germain është i interesuar në të dhe nuk mund të përjashtojë një kalim në Parkun e Princave.

Ndërsa sipas burimeve të CalcioMercato së fundi në garë është futur edhe Manchester United që po tenton të josh mbrojtësin që të kalojë në Old Trafford.

Djajtë e Kuq planifikojnë që të ofrojnë një kontratë dyvjeçare për Ramosin me një pagë që pritet të jetë më e lartë se ajo e Real Madridit.


LA LIGA

Barcelona sytë katër – Aguero dhe Alaba janë pa kontratë

Premier League/Bundesliga/La Liga/Transfere

Barcelona sytë katër – Aguero dhe Alaba janë pa kontratë

23/01/21 @ 12:22

TRANSFERE

Wolves vjen me përforcim nga La Liga

Premier League/La Liga/Transfere

Wolves vjen me përforcim nga La Liga

23/01/21 @ 11:55

FA CUP

Wolves mezi kalon Chorleyn

Premier League/International

Wolves mezi kalon Chorleyn

22/01/21 @ 23:50

FOXES

Vardy do të mungojë disa javë

Premier League

Vardy do të mungojë disa javë

22/01/21 @ 22:58

TRANSFERE

Ylli i Real Madridit po shkon në Arsenal

Premier League/La Liga/Transfere

Ylli i Real Madridit po shkon në Arsenal

22/01/21 @ 18:00

PREMIER LEAGUE

Klopp, tifozëve: Unë nuk marr vendime për transferime

Premier League/Transfere

Klopp, tifozëve: Unë nuk marr vendime për transferime

22/01/21 @ 17:34

PREMIER LEAGUE

Lëndimi i De Bruyne, 4-6 javë jashtë

Premier League

Lëndimi i De Bruyne, 4-6 javë jashtë

22/01/21 @ 17:05

PREMIER LEAGUE

Arsenali nënshkruan me portierin Mat Ryan

Premier League/Transfere

Arsenali nënshkruan me portierin Mat Ryan

22/01/21 @ 17:02

LIVERPOOL - BURNLEY

Pas 68 ndeshjesh, Liverpool pëson në Anfield

Premier League

Pas 68 ndeshjesh, Liverpool pëson në Anfield

21/01/21 @ 22:56

KORONA VIRUS

Sulmuesi i Manchester City, Aguero ka rezultuar pozitiv me COVID-19

Premier League

Sulmuesi i Manchester City, Aguero ka rezultuar pozitiv me COVID-19

21/01/21 @ 19:45


Të gjitha lajmet nga Premier League