Të gjitha lajmet

BOKS

Marku jep një premtim të madh

Foto: Getty Images

Marku jep një premtim të madh


23 February, 2021 @10:27

Florian Marku vazhdoi ecurinë e fitoreve në boksin profesionist pasi e mundi Ryan Charltonin të shtunën duke detyruar kundërshtarin ta dorëzojë meçin.

Sot, Marku në profilin e tij shkroi se do të synojë në kampionin e botës.

“Unë ju premtoj të gjithëve që do jap shpirtin deri sa të arrij ëndrrat e mia, të shpallem kampion bote” – shkroi Florian Marku.


LAUREATËT 2020

Driton Kuka, trajneri më i mirë i vitit 2020

Xhudo

Driton Kuka, trajneri më i mirë i vitit 2020

22/02/21 @ 23:50

LAUREATËT 2020

Distria Kransiqi, sportistja e vitit 2020 nga KOK

Xhudo

Distria Kransiqi, sportistja e vitit 2020 nga KOK

22/02/21 @ 23:43

SKIJIM

Arritje historike për Kosovën në skijim

Të tjera

Arritje historike për Kosovën në skijim

21/02/21 @ 16:24

FLORIAN MARKU

Marku provokon kampionin Conor Benn

Të tjera

Marku provokon kampionin Conor Benn

21/02/21 @ 13:56

BOX

Florian Marku pa humbje, dorëzohet Charlton

Të tjera

Florian Marku pa humbje, dorëzohet Charlton

20/02/21 @ 23:05

SKITARI

Tahiri kualifikohet në garën kryesore të Kampionatit Botëror

Të tjera

Tahiri kualifikohet në garën kryesore të Kampionatit Botëror

20/02/21 @ 22:15

AUSTRALIAN OPEN

Bindshëm dhe me meritë, Naomi Osaka fiton Australian Open!

Tenis

Bindshëm dhe me meritë, Naomi Osaka fiton Australian Open!

20/02/21 @ 11:03

SKITARI

Tahiri i kënaqur me arritjen në Botëror

Të tjera

Tahiri i kënaqur me arritjen në Botëror

19/02/21 @ 20:22

SKITARI

Rezultat i mirë për Albin Tahirin në Cortina

Të tjera

Rezultat i mirë për Albin Tahirin në Cortina

19/02/21 @ 17:43

XHUDO

Laura Fazliu e përfundon herët Grand Slamin e Tel Avivit

Të tjera/Xhudo

Laura Fazliu e përfundon herët Grand Slamin e Tel Avivit

19/02/21 @ 17:29

XHUDO

Gjakova ndalet në raundin e tretë

Të tjera/Xhudo

Gjakova ndalet në raundin e tretë

19/02/21 @ 17:17

SKIJIM

Arritje historike për Kosovën në skijim

Të tjera

Arritje historike për Kosovën në skijim

21/02/21 @ 16:24

FLORIAN MARKU

Marku provokon kampionin Conor Benn

Të tjera

Marku provokon kampionin Conor Benn

21/02/21 @ 13:56

BOX

Florian Marku pa humbje, dorëzohet Charlton

Të tjera

Florian Marku pa humbje, dorëzohet Charlton

20/02/21 @ 23:05

SKITARI

Tahiri kualifikohet në garën kryesore të Kampionatit Botëror

Të tjera

Tahiri kualifikohet në garën kryesore të Kampionatit Botëror

20/02/21 @ 22:15

SKITARI

Tahiri i kënaqur me arritjen në Botëror

Të tjera

Tahiri i kënaqur me arritjen në Botëror

19/02/21 @ 20:22

SKITARI

Rezultat i mirë për Albin Tahirin në Cortina

Të tjera

Rezultat i mirë për Albin Tahirin në Cortina

19/02/21 @ 17:43

XHUDO

Laura Fazliu e përfundon herët Grand Slamin e Tel Avivit

Të tjera/Xhudo

Laura Fazliu e përfundon herët Grand Slamin e Tel Avivit

19/02/21 @ 17:29

XHUDO

Gjakova ndalet në raundin e tretë

Të tjera/Xhudo

Gjakova ndalet në raundin e tretë

19/02/21 @ 17:17

SKITARI

Tahiri kualifikohet në finalen e sllallomit të Kampionatit Botëror

Të tjera

Tahiri kualifikohet në finalen e sllallomit të Kampionatit Botëror

18/02/21 @ 22:27

XHUDO

Majlinda fiton të bronztën në Tel Aviv

Të tjera/Xhudo

Majlinda fiton të bronztën në Tel Aviv

18/02/21 @ 22:09


Të gjitha lajmet nga Të tjera