Të gjitha lajmet

FLORIAN MARKU

Marku provokon kampionin Conor Benn

Foto: Getty Images

Marku provokon kampionin Conor Benn


21 February, 2021 @13:56

Florian Marku mbrëmjen e djeshme ka triumfuar ndaj boksierit britanik, Ryan Charlton.

Marku e fitoi këtë meç me një nokaut, duke e detyruar stafin e Charlton ta hedhin peshqirin.

Marku pas meçit ka ‘provokuar’ kampionin e boksit me një deklaratë.

“Unë nuk jam si Conor Benn, i cili zgjedh njerëz që kanë humbur gjashtë, shtatë, tetë herë”, tha Marku për Sky Sports.

“Jo, kundërshtarët e mi janë të pamposhtur. Ata nuk e japin humbjen e tyre lehtë”.

“Unë jam me të vërtetë i lumtur për fitoren time,” tha Marku


BOX

Florian Marku pa humbje, dorëzohet Charlton

Të tjera

Florian Marku pa humbje, dorëzohet Charlton

20/02/21 @ 23:05

SKITARI

Tahiri kualifikohet në garën kryesore të Kampionatit Botëror

Të tjera

Tahiri kualifikohet në garën kryesore të Kampionatit Botëror

20/02/21 @ 22:15

AUSTRALIAN OPEN

Bindshëm dhe me meritë, Naomi Osaka fiton Australian Open!

Tenis

Bindshëm dhe me meritë, Naomi Osaka fiton Australian Open!

20/02/21 @ 11:03

SKITARI

Tahiri i kënaqur me arritjen në Botëror

Të tjera

Tahiri i kënaqur me arritjen në Botëror

19/02/21 @ 20:22

SKITARI

Rezultat i mirë për Albin Tahirin në Cortina

Të tjera

Rezultat i mirë për Albin Tahirin në Cortina

19/02/21 @ 17:43

XHUDO

Laura Fazliu e përfundon herët Grand Slamin e Tel Avivit

Të tjera/Xhudo

Laura Fazliu e përfundon herët Grand Slamin e Tel Avivit

19/02/21 @ 17:29

XHUDO

Gjakova ndalet në raundin e tretë

Të tjera/Xhudo

Gjakova ndalet në raundin e tretë

19/02/21 @ 17:17

SKITARI

Tahiri kualifikohet në finalen e sllallomit të Kampionatit Botëror

Të tjera

Tahiri kualifikohet në finalen e sllallomit të Kampionatit Botëror

18/02/21 @ 22:27

XHUDO

Majlinda fiton të bronztën në Tel Aviv

Të tjera/Xhudo

Majlinda fiton të bronztën në Tel Aviv

18/02/21 @ 22:09

BOX

Florian Marku pa humbje, dorëzohet Charlton

Të tjera

Florian Marku pa humbje, dorëzohet Charlton

20/02/21 @ 23:05

SKITARI

Tahiri kualifikohet në garën kryesore të Kampionatit Botëror

Të tjera

Tahiri kualifikohet në garën kryesore të Kampionatit Botëror

20/02/21 @ 22:15

SKITARI

Tahiri i kënaqur me arritjen në Botëror

Të tjera

Tahiri i kënaqur me arritjen në Botëror

19/02/21 @ 20:22

SKITARI

Rezultat i mirë për Albin Tahirin në Cortina

Të tjera

Rezultat i mirë për Albin Tahirin në Cortina

19/02/21 @ 17:43

XHUDO

Laura Fazliu e përfundon herët Grand Slamin e Tel Avivit

Të tjera/Xhudo

Laura Fazliu e përfundon herët Grand Slamin e Tel Avivit

19/02/21 @ 17:29

XHUDO

Gjakova ndalet në raundin e tretë

Të tjera/Xhudo

Gjakova ndalet në raundin e tretë

19/02/21 @ 17:17

SKITARI

Tahiri kualifikohet në finalen e sllallomit të Kampionatit Botëror

Të tjera

Tahiri kualifikohet në finalen e sllallomit të Kampionatit Botëror

18/02/21 @ 22:27

XHUDO

Majlinda fiton të bronztën në Tel Aviv

Të tjera/Xhudo

Majlinda fiton të bronztën në Tel Aviv

18/02/21 @ 22:09

LICHESS

Shahistët e KSH Prizreni, marrin vendin e dytë në turne ndëkombëtar!

Të tjera

Shahistët e KSH Prizreni, marrin vendin e dytë në turne ndëkombëtar!

14/02/21 @ 16:50

MUNDJE

KOK financon mundësit kosovarë që po përgatiten me Shqipërinë

Të tjera

KOK financon mundësit kosovarë që po përgatiten me Shqipërinë

04/02/21 @ 16:34


Të gjitha lajmet nga Të tjera