Të gjitha lajmet

SERIA A

Milan, katër milionë euro pagë për Calhanoglun

Foto: AC Milan

Milan, katër milionë euro pagë për Calhanoglun


13 January, 2021 @12:59

Reprezentuesit e Hakan Calhanoglut janë takuar me Milanin dhe thuhet se klubi ka rritur ofertën në katër milionë euro për sezon.

Sipas Gazzetta dello Sport, gjiganti italian i ka ofruar katër milionë euro dhe bonuse për çdo vit.

Sulmuesi është një ndër lojtarët kyç nën urdhrat e trajnerit Stefano Pioli, derisa momentalisht janë në kreun e Seria A pas 17 ndeshjeve të zhvilluara.

Negociatat mes dy palëve për rinovim janë duke vazhduar, por thuhet se 26-vjeçari është shumë afër ta pranojë ofertën.

Ndërkohë, kujtojmë se kërkesa e Calhanoglut ishte pesë milionë euro për sezon në kontratë katërvjeçare.

Kujtojmë se afër rinovimit të kontratës është edhe Ginaluigi Donnarumma, e për të ka interesim të madh nga gjigantët evropian


SERIE A

Vedati zëvendëson Immobile, Lazio fiton

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Vedati zëvendëson Immobile, Lazio fiton

24/01/21 @ 20:02

MILAN - ATALANTA

Djimsiti 90 min, Atalanta dridh San Siron

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Djimsiti 90 min, Atalanta dridh San Siron

23/01/21 @ 20:14

SERIE A

Spezias i mbetet gëzimi në fyt, asnjë minutë për Ismajlin

Serie A

Spezias i mbetet gëzimi në fyt, asnjë minutë për Ismajlin

23/01/21 @ 19:53

SERIA A

Shtyhen testet mjekësore të El Shaarawyt, pozitiv me COVID-19

Serie A/Transfere

Shtyhen testet mjekësore të El Shaarawyt, pozitiv me COVID-19

23/01/21 @ 13:24

TRANSFERE

El Shaarawy gjithnjë e më afër rikthimit te Roma

Serie A/Transfere

El Shaarawy gjithnjë e më afër rikthimit te Roma

23/01/21 @ 12:48

PROBLEME FINANCIARE

Real Madrid dëshiron Hakimin

Serie A/La Liga/Transfere

Real Madrid dëshiron Hakimin

23/01/21 @ 12:22

SERIE A

Ekipi i Vojvodës nxjerr barazim

Serie A

Ekipi i Vojvodës nxjerr barazim

22/01/21 @ 22:52

ZYRTARE

Tomori prezentohet te Milani

Serie A

Tomori prezentohet te Milani

22/01/21 @ 19:31

TRANSFER

Riza Durmisi nga Lazio në Serie B

Serie A

Riza Durmisi nga Lazio në Serie B

22/01/21 @ 19:13

ROSSONERI

Rebić, Krunić, Theo - rikthehen te Milan

Serie A

Rebić, Krunić, Theo - rikthehen te Milan

22/01/21 @ 01:13


Të gjitha lajmet nga Serie A