Të gjitha lajmet

PARIS

PSG afër huazimit të Dele Allit

PSG afër huazimit të Dele Allit


27 January, 2021 @0:19

Mesfushori Dele Alli mund të shkojë në Paris, por vetëm nëse klubi i tij aktual bie dakord për një marrëveshje dhe mund të sjellë një lojtar tjetër para afatit të transferimeve.

Paris Saint-Germain po vazhdon diskutimet me Tottenhamin rreth Dele Allit, ndërsa të dy palët kanë zbuluar detaje rreth një marrëveshje huazimi, sipas Goal.com

Alli është raportuar si një shënjestër e PSG-së për javë të tëra, me ardhjen e ish-shefit të Spurs, Mauricio Pochettino, që shton lidhjet mes mesfushorit dhe gjigantëve francezë.

Spurs dhe PSG kanë qenë në bisedime mbi një marrëveshje të mundshme, e cila do të ishte një huazim për pjesën tjetër të sezonit.

Nuk do të ketë mundësi për blerje si pjesë e kësaj marrëveshjeje, me Spurs që nuk janë të gatshëm të lëshojnë Alli përgjithmonë lojtarin aktualisht.

Vetë mesfushori ka dhënë miratimin e tij për marrëveshjen, pasi ka luftuar për të marrë minuta të rregullta nën drejtimin e Jose Mourinho në muajt e fundit.


NORVEGJEZI

Odegaard prezantohet te Arsenali

Premier League/La Liga/Transfere

Odegaard prezantohet te Arsenali

27/01/21 @ 12:52

WBA 0-5 CITY

Lider i pastër, e shtata me radhë shkatërrimtare për rivalin

Premier League

Lider i pastër, e shtata me radhë shkatërrimtare për rivalin

26/01/21 @ 23:53

FLET TUCHEL

Fjalët e para të Tuchel si trajner i Chelseas

Premier League

Fjalët e para të Tuchel si trajner i Chelseas

26/01/21 @ 20:08

PREMIER LEAGUE

Zyrtare: Thomas Tuchel, trajneri i ri i Chelseat

Premier League

Zyrtare: Thomas Tuchel, trajneri i ri i Chelseat

26/01/21 @ 19:57

PREMIER LEAGUE

Shaqiri refuzon ekipin e Bundesligës, i lumtur te Liverpooli

Premier League/Bundesliga/Transfere

Shaqiri refuzon ekipin e Bundesligës, i lumtur te Liverpooli

26/01/21 @ 18:07

OLD TRAFFORD

Rashford i gatshëm për ndeshjen e ardhshme

Premier League

Rashford i gatshëm për ndeshjen e ardhshme

26/01/21 @ 15:34

ISH-BASHKËLOJTARI

Gerrard i zhgënjyer me shkarkimin e Lampardit

Premier League

Gerrard i zhgënjyer me shkarkimin e Lampardit

26/01/21 @ 14:36

CHELSEA

Zyrtare: Chelsea shkarkon Lampardin

Premier League

Zyrtare: Chelsea shkarkon Lampardin

25/01/21 @ 12:37

CHELSEA

Shkarkimi i Lampard, brenda ditës

Premier League

Shkarkimi i Lampard, brenda ditës

25/01/21 @ 12:20

TRANSFER

Arsenal: €2.8 mln për huazimin e Odegaardit

Premier League/Transfere

Arsenal: €2.8 mln për huazimin e Odegaardit

24/01/21 @ 20:53


Të gjitha lajmet nga Premier League