Të gjitha lajmet

PREMIER LEAGUE

Shaqiri refuzon ekipin e Bundesligës, i lumtur te Liverpooli

Foto: Getty Images

Shaqiri refuzon ekipin e Bundesligës, i lumtur te Liverpooli


26 January, 2021 @18:07

Sipas Sky Germany, Xherdan Shaqiri ka refuzuar ofertën e Herthas së Berlinit për t’u transferuar në Bundesligë gjatë këtij afati kalimtar. Mesfushori shqiptar ishte tentativa e tretë e dështuar e Herthës, pas Ivan Perishiq dhe Christian Eriksen.

Shaqiri është i lumtur të qëndrojë te Liverpooli, sidomos më hapësirën që i është dhënë në javët e fundit. Roli i tij te ‘të kuqtë’ ka nisur të ndryshojë. Reprezentuesi zvicran, ka luajtur në 6 ndeshjet e fundit me Liverpoolin.


OLD TRAFFORD

Rashford i gatshëm për ndeshjen e ardhshme

Premier League

Rashford i gatshëm për ndeshjen e ardhshme

26/01/21 @ 15:34

ISH-BASHKËLOJTARI

Gerrard i zhgënjyer me shkarkimin e Lampardit

Premier League

Gerrard i zhgënjyer me shkarkimin e Lampardit

26/01/21 @ 14:36

CHELSEA

Zyrtare: Chelsea shkarkon Lampardin

Premier League

Zyrtare: Chelsea shkarkon Lampardin

25/01/21 @ 12:37

CHELSEA

Shkarkimi i Lampard, brenda ditës

Premier League

Shkarkimi i Lampard, brenda ditës

25/01/21 @ 12:20

TRANSFER

Arsenal: €2.8 mln për huazimin e Odegaardit

Premier League/Transfere

Arsenal: €2.8 mln për huazimin e Odegaardit

24/01/21 @ 20:53

FA CUP

Përsëri Bruno, United eliminon Liverpoolin!

Premier League

Përsëri Bruno, United eliminon Liverpoolin!

24/01/21 @ 19:58

LA LIGA

Barcelona sytë katër – Aguero dhe Alaba janë pa kontratë

Premier League/Bundesliga/La Liga/Transfere

Barcelona sytë katër – Aguero dhe Alaba janë pa kontratë

23/01/21 @ 12:22

TRANSFERE

Wolves vjen me përforcim nga La Liga

Premier League/La Liga/Transfere

Wolves vjen me përforcim nga La Liga

23/01/21 @ 11:55

FA CUP

Wolves mezi kalon Chorleyn

Premier League/International

Wolves mezi kalon Chorleyn

22/01/21 @ 23:50

FOXES

Vardy do të mungojë disa javë

Premier League

Vardy do të mungojë disa javë

22/01/21 @ 22:58


Të gjitha lajmet nga Premier League