Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet
{embed="/menu"}

XHUDO

Shpati Zekaj arrin finalen në “European Open”

Shpati Zekaj arrin finalen në “European Open”


2 May, 2021 @16:43

Xhudisti ynë, Shpati Zekaj, ka arritur finalen e garës “European Open”, që po mbahet në Zagreb të Kroacisë.

Shpati arriti finalen duke shënuar katër fitore në kategorinë deri 100kg.


 
Të gjitha lajmet nga Xhudo