Të gjitha lajmet

KORONA VIRUS

Sulmuesi i Manchester City, Aguero ka rezultuar pozitiv me COVID-19

Sulmuesi i Manchester City, Aguero ka rezultuar pozitiv me COVID-19


21 January, 2021 @19:45

Sulmuesi i Manchester City, Sergio Aguero ka zbuluar se ai ka rezultuar pozitiv për koronavirus dhe tashmë ishte vetë-izoluar pas kontaktit të ngushtë me një person tjetër që kishte Covid-19.

Aguero, i cili ka luftuar me dëmtime këtë sezon, nuk u paraqit në fitoren e Premier League të City ndaj Aston Villa të mërkurën në mbrëmje dhe nuk është paraqitur për ekipin që nga 3 janari.

Ai shkroi në Twitter: “Pas një kontakti të ngushtë, unë kam qenë vetë-izolues dhe testi i fundit që kam bërë ishte pozitiv për Covid-19. Kam pasur disa simptoma dhe po ndjek urdhërat e mjekut për shërim. Kujdesuni, të gjithë! “.


PREMIER LEAGUE

Salah hyn në histori të ekipit

Premier League

Salah hyn në histori të ekipit

01/02/21 @ 14:35

BRIGHTON 1-0 TOTTENHAM

Humbja e dytë me radhë për Mourinhon

Premier League

Humbja e dytë me radhë për Mourinhon

31/01/21 @ 22:07

VIDEO

Shaqiri asiston në fitoren e Liverpoolit

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Shaqiri asiston në fitoren e Liverpoolit

31/01/21 @ 20:40

ARSENAL - UNITED

Arsenal-United barazojnë, City “gëzohet”

Premier League

Arsenal-United barazojnë, City “gëzohet”

30/01/21 @ 20:32

SPURS

Mou: Pas lëndimit të Kane-it, shpresat te Bale

Premier League

Mou: Pas lëndimit të Kane-it, shpresat te Bale

30/01/21 @ 11:59

SPURS

Konfirmohet se sa kohë do të mungojë Kane

Premier League

Konfirmohet se sa kohë do të mungojë Kane

30/01/21 @ 11:35

HAMMERS

West Ham prezanton Jesse Lingardin

Premier League/Transfere

West Ham prezanton Jesse Lingardin

29/01/21 @ 22:56

LIVERPOOL

Klopp: Na duhet një mbrojtës

Premier League/Transfere

Klopp: Na duhet një mbrojtës

29/01/21 @ 18:40

PREMIER LEAGUE

Trajneri i Wolves humanist i madh, dhuron 250 mijë euro

Premier League

Trajneri i Wolves humanist i madh, dhuron 250 mijë euro

29/01/21 @ 15:25

MEDIA TALK

Problemet në mbrojtje, Mustafi ‘shpëtimtari’ i Liverpoolit

Premier League/Transfere

Problemet në mbrojtje, Mustafi ‘shpëtimtari’ i Liverpoolit

29/01/21 @ 14:54


Të gjitha lajmet nga Premier League